Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2010-11-05 21:01:29

Adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Wstyd

Witam chcialbym sie poraadzic co robic na imprezach takich jak 18-nastki, dyskoteki itp zeby poderwac dziewczyne otoz najwiekszy problem mam z podejsciem zagadaniem lub poproszeniem do tanca niewiem jak sie zachowac boje sie ze powie zebym spadal niewiem czy to wina tego ze wydaje mi sie ze niepodobam sie dziewczynom i odrazu stawiam sie w straconej pozycji pomozcie
powiedzcie moze macie jakies tematy ciekawe na rozmowe poprostu w gronie dziewczyn jestem jak sparalizowany ;/

Offline

 

#2 2010-11-05 21:26:12

 Monika17

Moderator

Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wstyd

Hey Adas poprostu badz pewny siebie przedewszystkim dziewczyny nielubia jak chlopak jest ciapa i tylko podpiera sciane lubia chlopakow szalonych pewnych siebie zdecydowanych i takich ktorzy wiedza czego dziewczynie potrzeba ;p
Zaprosicja na drinka usmiechac sie doniej a gadac mozesz o wszystkim o pierdolach w klubach itak nic nieslychac

Offline

 

#3 2010-11-05 21:45:51

hbdsu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wstyd

wyp[ij pare piwek i podbijaj klepnij tu i tu i bierz sie zania a po zabawie zapros do domu na ostra zabawe tylko jak sie przed toba rozbierze to uwazaj zebys sie niezlal w portki z podniecenia heh wcale bym sie niezdziwil

Offline

 

#4 2010-11-05 21:48:07

 Adriann19

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wstyd

Tylko z alkoholem umiesz sie dobrze bawic ? gratuluje a ty pewnie widziales mnóstwo dziewczyn ale chyba na komputerze tylko

Offline

 

#5 2010-11-05 21:53:04

 Monika17

Moderator

Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wstyd

O widze ze sie tu jakis specjalista znalazl co wie jak sie dziewczyna zajac chlopczyku Ciebie mama jeszcze pewnie do szkoly zaraczke prowadza naprawde zal jak masz takie podejscie do dziewyn to powodzenia jestes poprostu zwykly burak! i tyle co Ci mam do powiedzienia

Offline

 

#6 2010-11-05 22:09:06

D@miandd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wstyd

Siema mam podobny problem do Adama niepotrafie rozmawiac z dziewczynami a w szczegolnosci ladnymi dziewczynami wydaje mi sie ze wszystko co powiem jest glupie macie moze jakis standardowy zestaw pytac ?;pchyba ze po wypiciu jakiegos piwa ale to itak niema sensu  bo przeciez wiecznie niomoge byc w stanie nietrzezwym najgorzej jest w szkole ;/ to co macie jakies porady?

Offline

 

#7 2010-11-05 22:14:47

 Monika17

Moderator

Skąd: Miasto
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wstyd

Słuchaj niema sie czego bac przeciez Cie nieugryziemy podejdz i poprostu zagadaj niema w tym nic strasznego najwazniejsze zebys byl z poczuciem humoru to jest najwazniejsze reszta przyjdzie sama spokojnie o i zebyc nieprzeklinal niebyl chamski oczywiscie mozesz sie podroczyc z dziewczyna ale to pozniej jak Cie lepiej pozna bo tak to moze to zle odebrac ale nieboj sie poprostu wypij setke na odwage i podejdz jak sie juz raz przelamiesz tu pozniej juz bedzie calkiem inaczej

Offline

 

#8 2010-11-05 22:30:52

D@miandd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wstyd

tak to latwo sie mowi i teraz jak to pisze to jestem pewny siebie ale jak bedzie impreza to pewnie znowy zaniemowie i niebede wiedzial co robic kurcze o ile latwiej by bylo gdyby to dziewczyny pierwsze zagadywaly ;/

Offline

 

#9 2010-11-06 13:10:30

ToMeK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wstyd

Damian nie przejmuj sie tym co dziewczyny o tobie sadza pokaz im ze jestes zabawny i umiesz sie bawic a dziewczyny nigdy nie zagaduja pierwsze to ty musisz zrobic pierwszy krok ;p musisz sobie wybic z glowy ze cie dziewczyna wysmieje nie mozesz napewno mowic do niej żadnych głupot tylko zachowuj sie normalnie

Offline

 

#10 2010-11-07 17:53:16

Aguska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wstyd

Moze to wam sie wydawac dziwne ale mam problem z chlopakami poniewaz chcialabym na dyskotece do jakiegos podejsc i z nim pogadac moze by cos wyszlo ale dziewczynie tak chyba nie wypada bo kolezanki mi mowia ze trzeba czekac na jego pierwszy krok tylko ze ciezko sie doczekac wiec sie was pytam czy elegancko wypada jak dziewczyna sama do chlopaka podchodzi ?

Offline

 

#11 2010-11-07 17:59:08

Adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wstyd

heh dlamnie to by bylo bardzo eleganckie
wlasnie lepiej by bylo gdyby to dziewczyny pierwsze podbijamy w tedy bym mial pewnosc ze w jakis sposob  nia pociagam

Offline

 

#12 2014-10-15 19:07:27

roszponka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wstyd

dyskoteka, zabawa wiejska, może jakieś korepetycje z "Daleko od szosy".
Z pewnością problem jest i to szczególnie u tak zwanych pracowitych i tych co się dobrze uczą. Najpierw pogoń by dostać się do dobrego liceum, potem na dobrą uczelnię, potem załapać do dobrej pracy i nagle budzisz się z pensją odpowiednią, kasą uzbieraną prawie na dom i gdy ciotki zaczną wołać na ciebie lesbijka zastanawiasz się jak tu kogoś poznać?

Offline

 

#13 2014-10-18 14:02:33

zjawa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wstyd

Podryw na dyskotece jest mało romantyczny. Najczęściej jest tak jak napisała roszponka na wiejskiej zabawie, gdy na koniec upici goście odwożą panienki do domów. Do aut osobowych wchodzi po 10 osób, potem dachowanie i kolejne pogrzeby. Takich informacji jest sporo w niedziele. Co do samych dyskotek to traktuję je jako miejsce zbliżone do ćwiczeń na siłowni. Ostatnio byłam na dyskotece na promie http://www.stenaline.pl/do-szwecji . DJ sporo Alphavillu puszczał co pasowało leciwym tancerzom. Może jednak prom ze Szwecji to specyficzne miejsce. Budowlańcy wracają z kasą do domów i sporo przelewają już na promie. Najfajniejszy obrazek to policjant z alkomatem, stojący zaraz przy odprawie.

Ostatnio edytowany przez zjawa (2014-10-18 14:05:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolfquest.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.simtractor.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl