Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2015-02-14 20:04:22

roszponka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-15
Posty: 5
Punktów :   

Torba na laptopa

Witajcie. Zastanawiam się nad jakąś wytrzymałą torba do laptopa (moja poprzednia nie wytrzymała próby czasu ). chodzi mi o wytrzymałość a na drugim dopiero miejscu design, choć on też jest ważny. Zastanawiam się nad taka zwykła czarną http://www.agito.pl/torba-do-laptopa-na … 54574.html ale podobno najbardziej wytrzymałą jeśli chodzi o intensywne użytkowanie. Co do wyglądu - zawsze moglabym tą czarną ozdobić samodzielnie - jak uważacie?  Musze napisać, że często w mojej torbie na laptopa są też inne rzeczy poza samym komputerem, więc jest ona najczęściej wypchana po brzegi. Już tak się przyzwyczaiłam, zresztą nigdy się nie "mieściłam" w jedną torbę, dlatego tez torba musi być też pakowana. Możecie coś polecić? Podsumowując: duża, wytrzymała, pakowana i po prostu ładna. Chyba nie mam za dużych wymagań?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gtasaforum.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.simtractor.pun.pl www.wolfquest.pun.pl www.infofutbol.pun.pl