Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2015-10-14 21:39:17

zjawa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Hoża w Warszawie

Witam, wybieram się niedługo do Warszawy i nie mam za bardzo pojęcia gdzie się zatrzymamy. Jedziemy "paczką" - w sumie cztery osoby. Chcemy pobyć w Warszawie w sumie 4 dni (jakieś zakupy, zwiedzanie, wyjście na imprezę). Jestem odpowiedzialna za zarezerwowanie nam noclegu i dlatego postanowiłam zadać tu pytanie odnośnie tego który mam wstępnie na oku. Chodzi mi mianowicie o ta miejscówkę - http://www.warsaw4you.com/warszawa-apar … oza-V-32-1 Na zdjęciach wygląda bardzo fajnie, opis też fajny "Apartament mieści się na ulicy Hożej, 100m od ulicy Marszałkowskiej - głównej arterii centrum Warszawy. Ta lokalizacja zapewnia świetną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy, a do wielu atrakcji stolicy można dojść pieszo. W ciągu 10 minut dotrzemy do Galerii Centrum, Złotych Tarasów, Pałacu Kultury. W pobliżu znajduje się wiele kafejek i barów ze zróżnicowanym menu i ofertą cenową." Wydaje mi się, że to coś idealnego na nasze potrzeby i w samym centrum. Czy ktoś może miał okazje być tam i mógłby wstawić tu jakąś opinię? Chciałabym coś więcej przeczytać zanim się ostatecznie zdecyduję. Z góry serdecznie dziękuję!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simtractor.pun.pl www.infofutbol.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.wolfquest.pun.pl