Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2015-10-19 16:45:36

roszponka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-15
Posty: 5
Punktów :   

Gra miejska "Wpłyń na Wolną Wodę"

Jak niedawno podał Dziennik Łódzki Fundacja Sendzimira, która od 18 lat działa na rzecz zrównoważonego rozwoju, wydała aplikację na smartfona "Wpłyń na Wolną Wodę" .
Nie wiem ile dotacji wpływa na konto fundacji. Z pewnością propagowanie darmowej szklanki wody z kranu w restauracjach ma się nijak do faktu, że grożą nam kary unijne za przydomowe szamba i brak kanalizacji w wielu miastach. Wolałbym by były dopłaty dla ludzi, którzy z powodów finansowych nie podłączają swoich domów do kanalizacji. Nie podoba mi się również, że bardzo drożeje woda , a szczególnie ścieki. Wiele zakładów wodociągowych utrudnia korzystanie przez mieszkańców z liczników do podlewania swoich ogródków. Przydała by się z pewnością konkurencja w tym zakresie. Nie wiem też po co komu radiowe liczniki do odczytywania zużytej wody skoro i tak co miesiąc naliczana jest ryczałtem ta sama ilość zużytej wody co dowodzi że i tak nikt ich nie spisuje. Myślę że wodociągi miejskie powinny więcej inwestować w stacje uzdatniania wody http://proekojp.pl/stacje-uzdatniania-wody/ niż dbać o finanse gminy czyniąc z opłat za wodę i ścieki dodatkowy podatek lokalny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infofutbol.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.simtractor.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl