Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2015-11-07 18:48:14

Teodor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-07
Posty: 3
Punktów :   

Prezent dla dziewczyny

Cześć wszystkim. Nie jesteśmy ze sobą długo i dlatego mam z tym problem. Nie znam tak do końca jej upodobań, gustu, ani ulubionego koloru czy coś. Bazuję w zasadzie bardziej na domysłach niż jakiejś pewnej wiedzy. Myślę o czymś jak najbardziej 'neutralnym", nie wiem może kosmetykach? Tylko jeśli kosmetyki to jakie można uznać za neutralne? A drugi pomysł to jakiś szal, ewentualnie coś innego z tego działu: http://pakuten.pl/16-galanteria Zrobiło się już chłodno więc wydaje się, że taki prezent po prostu jej się przyda, żeby jeszcze tylko trafić w ulubioną kolorystykę. :-) W każdym razie decyzji jeszcze nie podjąłem i jestem otwarty na każdą sugestię (co zrozumiałe chyba - najlepiej od dziewczyny/dziewczyn). Oczywiście mogę ją tez po prostu w ramach prezentu zaprosić gdzieś - do kina chociażby, ale problem jest taki, że ona jest domatorką i niechętnie wychodzi. Najprościej byłoby ją po prostu zapytać - wiem, ale na razie wolę się jednak pogłowić niż iść na łatwiznę - mogłaby to źle odebrać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infofutbol.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl www.wolfquest.pun.pl www.simtractor.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl