Nastolatkowie

To forum jest specialnie zeby wymieniac sie doswiadczeniem co do dziewczyn i podrywania


#1 2010-11-04 21:10:42

 Adriann19

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 20
Punktów :   

Zacznijmy

Więc tak jakas dziewczyna w szkole ci sie podoba chcesz zeby cos z tego wyszlo ale boisz sie zagadac bo przeważnie stoi z koleżankami ? musisz ja lepiej poznac co lubi czego nie i wykorzystać z okazji kiedy ty i ona bedziecie w towarzystwie znajomych musisz byc zabawny opowiadac cos o tym co ona lubi zauwazy ze macie te same zainteresowania i zaciekawi sie toba ;p gdy bedziesz juz z nia rozmawiał sam na sam to mozesz cos zaproponowac spotkanie lub pomoc w lekcjach nic szczegolnego ale zawsze o krok blizej ;p gdy sie zgodzi przygotuj sie na to spotkanie a jak juz bedzie po spotkaniu zaproponuj jej czy mozesz ja odprowadzic do domu powiedz jej jakies komplementy lub cos w tym stylu zapros ja do kina i wszystko bedzie dobrze mozesz jej tez kupic jakies kwiaty czy upominek ale nie drogi zeby dziewczyna nie pomyslala sobie ze bedziesz jej zawsze wszystko kupywal i bedzie z toba tylko dla kasy ;p mam nadzieje ze dacie sobie rade

Offline

 

#2 2010-11-05 20:24:06

Marcinek21

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zacznijmy

Ja mam inny sposob umów sie na spotkanie z jej kolezanka niech ci cos o niej opowie i powiedz jej zeby cos o tobie wspomniala albo na jakies spotkanie pojsc z nia i ta kolezanka zeby nie czula sie nieswojo

Offline

 

#3 2010-11-05 21:15:52

Roberto

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zacznijmy

czesc jestem Robek mam 14 lat i podoba mi sie pewna dziewczyna z ktora chodze do tej samej klasy powiedzialem jej juz na gg ze mi sie podoba a ona to wziela za zart a kiedy zapytalem ja na gg czy bedzie moja dziewczyna powiedziala ze jasne a kiedy jej powiedzialem ze niewidze w niej entuzjazmu to powiedziala uwaga cytuje " tu ale ty pytasz powaznie czy sie zbijasz"
a iedy powiedzialem ze powaznie topowiedziala ze tak ale na okres probny pomuzcie co robic jak sie zachowywac w poniedzialek w szkole jak sie zachowywac prosze pomuzcie szybko ;(

Offline

 

#4 2010-11-05 21:21:50

Adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zacznijmy

poprostu niejestem tutaj od doradzania ale wydaje mi sie ze powinienes sie zachowywac tak jak bys juz z nia chodzil zlapac za reke pocalowac na powitanie itpnajwazniejsze zebys sie niedenerwowal i podszedl do tego na luzie dasz rade o i jeszcze jedna rada niezwracaj na to uwagi czy koledzy sie z Ciebie smieja wiem to ze swojego doswiadczenia oni sa tylko zazdrosni   pozodzenia

Offline

 

#5 2010-11-05 21:29:03

 Adriann19

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zacznijmy

Ja Robercie doradzę ci tak jestes jeszcze mlody duzo masz przed soba ;p jezeli nie ta dziewczyna to inna idz w poniedzialek jak nigdy nic powiedz jej czesc usmiechnij sie do niej jak zauwazysz ze ona tez sie uśmiechnęła to jest dobrze spotkaj sie z nia gdzies po szkole porozmawiajcie tak na powaznie ale mowie ci ty masz dopiero 14 lat jeszcze wiele przed toba trzymaj sie i powodzenia

Offline

 

#6 2010-11-05 22:27:37

Roberto

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zacznijmy

kurcze dzieki wam ale itak sie boje ze jak bede chcial ja zlapac za reke to powie ze to okres probny i jeszcze niejest gotowa to ja sie wtedy przeciez ze wstydu spale i co wtedy robic jak sie zachowac? dac sobie poprostu spokoj? niechcem bo mi bardzo na niej zalezy ale wydaje mi sie tez ze podoba jej sie inny chlopak ktory jest rok starszy ;(

Offline

 

#7 2010-11-05 22:37:43

 Adriann19

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-11-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zacznijmy

To nie lap ja odrazu za reke musisz do niej stopniowo pokaz jej sie z lepszej strony niech cie pozna musi widziec twoje zalety i sproboj ukryc swoje wady i wtedy masz szanse

Offline

 

#8 2010-11-05 22:48:21

Dominisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zacznijmy

niechce sie wtracac ale wydaje mi sie ze w tym ze powiedziala okres probny chodzi oto zeby go sprawdzic jak bys sie nadawal na chlopaka jak by to wygladalo wiec wydaje mi sie ze powinienes sie zachowywac jak najbardziej zdecydowanie badz pewny w tym co robisz i pokaz jej ze bedziesz dobrym partnerem ;D

Offline

 

#9 2010-11-07 17:55:04

Karolxp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zacznijmy

powitac mam prosbe moze doradzicie mi jak zagadac do dziewczyny ktora mi sie podoba w szkole wydaje mi sie ze ja jej tez sie troche podobam ale niewiem jak zaczac rozmowe moze cos doradzicie

Offline

 

#10 2010-11-07 17:57:48

Aguska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zacznijmy

Hmmm.. Karolu sadze ze musisz sie odwazyc zeby z nia pogadac dziewczyny nie lubia czekac z wlasnego doswiadczenia wiem

Offline

 

#11 2014-07-07 20:02:15

kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zacznijmy

jejuuu, a nie prościej podejśc do tej konkretnej dziewczyny i po prostu ZAGADAĆ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgg.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.16pdharbor.pun.pl www.borntobefree.pun.pl